Кіровоград: спостерігається тенденція зростання рівня охопленням дітей-сиріт сімейними формами виховання
![](http://fotoinform.net/uploads/news_17678_1.jpg)
В Кіровоградській ОДА відбулося засідання «круглого столу» з питань усиновлення, влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання.
Відкриваючи засідання, заступник голови облдержадміністрації Галина Пастух наголосила, що кожна українська дитина повинна мати сім'ю – це основне завдання соціальної ініціативи Президента "Україна без сиріт", успішна реалізація якої приносить відчутні результати, - кількість дітей-сиріт зменшується.
Як зазначила начальник служби у справах дітей Кіровоградської міської ради Ірина Сисак в місті чітко спостерігається тенденція зростання рівня охопленням дітей-сиріт сімейними формами виховання, що дає оптимістичний прогноз та впевненість у тому, що у нинішньому році органи місцевої влади та служби у справах дітей області повністю виконають свій обов’язок - забезпечення права кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, на виховання в сім'ї.
Прийомні батьки, які взяли участь у засіданні, розповіли про проблеми, з якими вони найчастіше зіштовхуються та відзначили, що протягом останніх 3-х років державна підтримка у вихованні прийомних дітей стала більш відчутною ніж раніше.
Підводячи підсумки зустрічі Галина Пастух висловила слова подяки за мудрість, сердечність, розуміння і підтримку, турботу за долю кожної дитини, а на згадку про зустріч вручила цінні подарунки прийомним батькам, батькам – вихователям, опікунам та піклувальникам.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)