Кіровоград: спецінспекція відстежує тих, хто утворює стихійні сміттєзвалища
![](http://fotoinform.net/uploads/news_15218_1.jpg)
Спецінспекція міста продовжує ловити за руку тих, хто порушує правила благоустрою, машинами вивантажує сміття на території Кіровограда поза межами сміттєзвалища.
Цього разу в об’єктив інспекторів потрапили два вантажних автомобілі, які намагалися висипати будівельне сміття на узбіччі вулиці Волкова.
Міська влада звертає увагу всіх власників автомобільного транспорту, що під час загальноміської акції “Чисте місто” міське сміттєзвалище приймає тверді побутові відходи на безоплатно. Не ризикуйте! Доправляйте сміття до місця його призначення – на міське сміттєзвалище.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)