Кіровоград: рятувальники прибрали аварійні дерева, що впали на дорогу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_17628_1.jpg)
24 вересня жителі області неодноразово зверталися за допомогою у прибиранні аварійних дерев за номером «101».
У смт Олександрівка рятувальниками надано допомогу комунальним службам селища по розпилюванню та прибиранню дерева, яке загрожувало падінням на будівлю районного архіву. В Кіровограді рятувальники прибрали три аварійні дерева, які впали на проїжджу частину - по вул. Попова, по вул. Козакова та Колгоспній. Рух транспорту при цьому не припинявся.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)