Кіровоград приймав чемпіонат України з легкої атлетики
![](http://fotoinform.net/uploads/news_25915_1.jpg)
Впродовж двох днів, 28-29 квітня, у Кіровограді на стадіоні «Зірка» проходив командний чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву 1998 року народження і молодших.
У змаганнях взяли участь 687 атлетів із 24 регіонів України. За команду Кіровоградської області виступали 48 спортсменів, у т.ч. 7 учнів комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради».
За підсумками турніру двоє кіровоградських атлетів завоювали золоті нагороди - це Денис Піменов у забігу на 400 м та Ігор Кушніков у стрибках у висоту. Найкращий результат серед спортсменів КДЮСШ № 2 продемонструвала Дарья Павлюк, яка стала шостою в стрибках у довжину.
В загальнокомандному заліку команда СДЮСШОР № 2 м. Кіровограда посіла п’яте місце серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл України, а збірна команда Кіровоградської області стала дев’ятою.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)