Кіровоград : підприємства повинні бути готовими будь-якої хвилини розпочати подачу тепла
![](http://fotoinform.net/uploads/news_17655_1.jpg)
На нараді із заступниками міського голови міський голова Олександр Саінсус доручив керівникам двох кіровоградських теплопостачальних підприємств бути готовими будь-якої хвилини розпочати подачу тепла у дитячі садки, школи, лікарні та житлові будинки.
І, звичайно, головним завданням тепловиків на сьогодні є укладання угод з НАК «Нафтогаз України» та отримання лімітів на газ. Міський голова доручив також керівникам профільних управлінь міської ради здійснювати цілодобовий моніторинг температури повітря у дитячих садках, школах та лікарнях. За словами начальників управлінь освіти й охорони здоров’я міської ради Лариси Костенко та Оксани Макарук, індивідуальні котельні у навчальних та лікувальних закладах до початку опалювального сезону готові стовідсотково.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)