Кіровоград: патріотично-туристичний похід до Чорного лісу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_25086_1.jpg)
Вихованці дитячо-юнацького клубу «Старт» відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради здійснили патріотично-туристичний похід до Чорного лісу «Партизанськими стежками Чорного лісу» у селище Бірки, Олександрівського району Кіровоградської області.
Під час пішого походу 15 юних мандрівників на чолі з педагогом-організатором Олегом Бочаровим мали можливість випробувати на собі життя партизан - розвідників - вчилися різним способам орієнтування на місцевості, пересуванню лісом, болотами, розведенню багаття в природних умовах та готуваню їжі на вогнищі.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)