Кіровоград: пасажири скаржаться на маршрутки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_25916_1.jpg)
У Кіровоградській міській раді відбулося засідання комісії з розгляду скарг на водіїв транспорту загального користування міста Кіровограда.
На засіданні комісії під головуванням заступника міського голови Сергія Васильченка були розглянуті звернення щодо нетактовної поведінки водіїв, зокрема щодо відмови у пільговому перевезенні, на маршрутах № 21, 1-ц, 116-а, 55, 134.
За результатами розгляду справ керівництво ПП «ОЛІКС» отримало попередження щодо необхідності безпосередньої участі в наступному засіданні комісії керівника та водіїв підприємства, зазначених у скаргах кіровоградців на маршрутах № 21 та № 1-ц.
Дирекція КТ «Автолегіон - Варванської Ю.В.», що обслуговує маршрут № 116-а, отримала рекомендацію провести з водієм позачерговий інструктаж. За інформацією підприємства, з водієм маршруту №134 такий інструктаж вже проведено.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)