Кіровоград: найбільш резонансні злочини по місту та області на 01 жовтня
![](http://fotoinform.net/uploads/news_17709_1.jpg)
Упродовж доби до органів внутрішніх справ Кіровоградщини надійшло 315 заяв і повідомлень громадян, з них 43 з ознаками кримінальних правопорушень.
Працівники Кіровоградського міського відділу міліції у результаті проведення слідчих дій встановили особу підозрюваного у скоєнні крадіжки. Ним виявився 25-річний місцевий житель. Чоловік викрав холодильник вартістю близько трьох тисяч гривень, що належить кіровоградці, з якою він разом винаймав помешкання. Дії зловмисника кваліфіковано за ч. 2 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.
Працівники Ульяновського райвідділу міліції під час проведення огляду домоволодіння за письмовою згодою власниці виявили в одній із кімнат будинку близько 20 грамів коноплі, що належить 62-річному співмешканцю жінки. Інформацію про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 309 (незаконне зберігання наркотичних засобів) Кримінального кодексу України.
До Світловодського міського відділу міліції надійшло повідомлення про те, що до районної лікарні з травмами голови за допомогою звернувся 57-річний житель одного з сіл району. Попередньо встановлено, що тілесні ушкодження потерпілому спричинив 60-річний односельчанин, ударивши чоловіка по голові палицею. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 «Умисне легке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України.
Працівники Петрівського райвідділу міліції встановили особи підозрюваних у скоєнні крадіжки з території приватного сільськогосподарського підприємства. Ними виявилися двоє жителів одного з сіл району, 57 та 19 років. Зловмисники викрали металеву рейку довжиною близько двох метрів. Дії чоловіків кваліфіковано за ч. 2 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)