Кіровоград: міська влада готує товарну експансію
![](http://fotoinform.net/uploads/news_25102_1.jpg)
Впродовж двох днів, 27 – 28 лютого, на площі перед Кіровоградською міською радою відбудеться великий ярмарок з продажу продуктів харчування.
У ярмарку, який розпочнеться о 8.00 візьмуть участь провідні місцеві виробники продуктів харчування першої необхідності та торгівельні організації. Серед товарів, які будуть реалізовуватися за цінами товаровиробників будуть представлені продовольчі групи, що користуються сьогодні надзвичайно високим попитом: борошно, олія, цукор, крупи.
- Ми свідомо пішли на організацію такого ярмарку саме у ці дні, коли якоюсь мірою ажиотажний попит змушує людей спустошувати полички магазинів, - говорить заступник міського голови Сергій Васильченко. Сподіваюся, що такий ярмарок, як і ряд інших заходів міської влади, стабілізують ситуацію на продовольчому фронті у Кіровограді.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)