Кіровоград готується до відзначення 70-ї річниці визволення України
![](http://fotoinform.net/uploads/news_12708_1.jpg)
Виконавчий комітет міської ради ухвалив рішення про забезпечення відзначення в Кіровограді 70-ї річниці визволення України від німецько-нацистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років.
Відповідно до прийнятого рішення, утворено міський організаційний комітет з підготовки та відзначення зазначеної річниці на чолі з міським головою Олександром Саінсусом, а також затверджено міський план урочистих заходів.
Виконком доручив головам Кіровської та Ленінської районних у місті Кіровограді рад утворити аналогічні районні організаційні комітети, а міськими бюджетами на 2014 та 2015 роки планується передбачити кошти для фінансування запланованих заходів.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)