Кіровоград: до уваги родин учасників АТО!
![](http://fotoinform.net/uploads/news_25065_1.jpg)
Перед початком сорок сьомої сесії Кіровоградської міської ради до депутатського корпусу звернувся військовослужбовець, учасник антитерористичної операції Сергій Лисяк.
Він висловив прохання спростити процедуру оформлення пільгового харчування в закладах освіти міста для дітей з родин учасників АТО. За його словами, отримання щомісячної довідки – підтвердження участі в АТО для дружин, чиї чоловіки перебувають на сході України дається вкрай важко.
- Це питання вже вирішено, - повідомив під час засідання сесії секретар міської ради Іван Марковський. – Пункт рішення, яким регламентоване щомісячне надання довідки, призупинений, а рішення доопрацьовується. Наразі родинам учасників АТО достатньо буде принести одну довідку.
Ускладненість процедури організації пільгового дитячого харчування для такої категорії дітей не є проявом бюрократії, а викликаний дотримання чинного законодавства при використанні бюджетних коштів, наголосив Іван Марковський.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)