Кіровоград: до Міжнародного дня рідної мови
![](http://fotoinform.net/uploads/news_24992_1.jpg)
20 лютого 2015 року о 15.00 в Кіровоградському обласному художньому музеї до Міжнародного дня рідної мови відбудеться лекція
«Українська мова і література як важливий фактор ідентифікації української нації» за участі лектора – голови Кіровоградської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, голови правління Благодійної організації «Центрально-Українська Православна Духовно-соціальна Академія», члена Національної спілки письменників України, директора Державного архіву Кіровоградської області Олега Бабенка
Вхід вільний
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)