Кіровоград: діти вшанували пам’ять воїнів-інтернаціоналістів та героїв Небесної сотні
![](http://fotoinform.net/uploads/news_25094_1.jpg)
Вихованці відділення тенісу настільного комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 3 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради» та їх тренери-викладачі Людмила Місько, Вікторія Жовтенко та Євгеній Янков відвідали «кімнату-музей» Афганської слави.
Голова Кіровоградської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану Любов Дозор розповіла відвідувачам про героїзм українських воїнів-інтернаціоналістів під час бойових дій у Республіці Афганістан.
А на центральній площі міста, згадуючи вже трагічні події на Майдані Незалежності, юні спортсмени запалили лампадки та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв Небесної сотні.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)