Кіровоград: діти плетуть маскувальну сітку для воїнів АТО
![](http://fotoinform.net/uploads/news_24905_1.jpg)
Вихованці зразкового аматорського колективу-студії хореографічного мистецтва «Аеліта» дитячо-юнацьких клубів «Гірник» і «Вогник» відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради плетуть 24-метрову маскувальну сітку для військових, які захищають соборність України в зоні антитерористичної операції.
Діти різного віку долучилися до волонтерської роботи після уроків хореографії в ДЮКах , білі стрічки для вплітання в маскувальну сітку діти приносять з дому - батьки з радістю допомагають. Маскувальна сітка зроблена дитячими руками особлива. Вплітаючи стрічки дітлахи вкладають свої найщиріші побажання українським бійцям добра, міцності духу і тіла і бажають українським воїнам якнайшвидше повернутись живими і здоровими з перемогою до своїх родичів і друзів.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)