Кіровоград: Андрій Райкович виголосив присягу міського голови
![](http://fotoinform.net/uploads/news_28896_1.jpg)
Створення якісної системи управління містом є першочерговим завданням міської влади, покликаним забезпечити поступальний рух вперед та реальні зміни на краще у житті кіровоградців.
На цьому наголосив Андрій Райкович у своєму зверненні відразу після прийняття присяги міського голови.
- Дисципліна і рішуче керівництво, сміливі і амбітні проекти, свіже мислення і прозорі енергійні дії – такою я бачу нашу міську владу, відзначив Андрій Райкович.
Служити громаді вірно, дотримуватись усіх законів неухильно- тільки так, надумку новообраного міського голови можна зробити те, чого справедливо у першу чергу вимагають від нас люди: постійної роботи і надійного соціального захисту.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)