Кікбоксери із Кропивницького успішно виступили у Черкасах
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35317_1.jpg)
У Черкасах завершився відкритий чемпіонат Черкаської області з кікбоксингу версії WAKO. У змаганнях взяли участь спортсмени із Черкас, Умані, Кропивницького та Олександрії.
Команду Кропивницького представляли спортсмени КДЮСШ № 3 міської ради. Переможцями турніру стали кропивничани Базарбай Матякубов і Руслан Бордіян, а
Андрій Крічфалуші та Володимир Линок завоювали срібні медалі. Найкращий результат серед наших спортсменів продемонстрував дебютант на змаганнях такого рівня Влад Буряков, який виборов 2 золоті, 2 срібні та 2 бронзові нагороди. Тренує кікбоксерів Ігор Бондар.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)