Хмельницька область: смертельна екскурсія на річці Смотрич
![](http://fotoinform.net/uploads/news_15295_1.jpg)
3 травня о 14:00 на пункт зв’язку частини Державної пожежно-рятувальної частини №20 смт. Чемерівці надійшло повідомлення про те, що в селі Карачківці Чемеровецького району здійснюючи екскурсію (група з 23 чоловік) на байдарках по річці Смотрич двоє осіб
Чоловік 1989 року народження житель м. Київ та жінка 1993 року народження жителька м. Київ перевернулись і загинули. Тіло чоловіка піднято на берег членами екскурсійної групи, а тіло жінки 4 травня о 6:50 було піднято на поверхню. До пошуку тіла жінки залучалось водолазно-рятувальне відділення групи водолазно-рятувальних робіт аварійно рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС у Хмельницькій області в кількості 6 чоловік. Координацію дій здійснювала оперативна група служби цивільного захисту в Чемеровецькому районі, повідомляє сайт ДСНС України
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)