Генеральне прибирання Кіровограда дало результат - у місті стало чистіше
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29022_1.jpg)
Тиждень генерального прибирання, оголошений у Кіровограді з ініціативи міського голови Андрія Райковича, приніс свої результати. У місті стало значно чистіше, комунальні служби і колективи підприємств, установ і організацій навели лад на закріплених територіях, прибрали між будинкові території, зелені зони відпочинку, виїзди з міста, обрізали дерева та вивезли гілля.
У суботу, 5 грудня, всі комунальні підприємства Кіровограда вийшли на завершальний етап загальноміської акції.
Так, комунальне підприємство «Кіровоград-Універсал 2005» крім щоденних звичних для себе робіт із вивезення твердих побутових відходів з контейнерних майданчиків по вулицях міста, збору випадкового сміття, прибирання зупинок громадського транспорту, підмітання від сміття дорожнього замету вичистили від підбардюрного сміття вулиці Короленка та Олександрійське шосе (виїзд на Знам’янку) і засипали сколом ями по вулиці Орджонікідзе.
Комунальне підприємство «Кіровоград-Благоустрій» цього дня головним чином працювали у парку «Перемоги».
Спеціалісти КП «Ритуальна служба - спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» вивозили з кладовищ опале листя. А от КП «Міськсвітло», ДП «Кіровоградтепло» і КП «Теплоенергетик» використали суботу для наведення порядку на власній території.
Зокрема на ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» на суботник вийшли 92 спеціалісти а КП «Теплоенергетик» залучили 138 працівників та 4 оиниці. техніки.
Житлово-експлуатаційні організації № 1, 2, 3, 4 та КРЕП № 9 у суботу проводили прибирання дворових та газонних частин на прибудинкових територіях від опалого листя, вивозили обрізані гілки та негабаритні відходи з вулиць та внутрішніх будинкових територій, а також з контейнерних майданчиків на підпорядкованих територіях.
Всього до тижневика з благоустрою було залучено 450 працівників ЖЕО та 7 одиниць техніки.
До прибирання міста достатньо активно долучилися і мешканці приватної забудови, які прибирали території, прилеглі до власних будинків, відзначив начальник головного управління ЖКГ Олександр Хачатурян.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)