Депутати облради закликають передбачити допомогу жителям Кіровоградщини на опалення
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58350_1.jpg)
Передбачити у бюджетах територіальних громад фінансову допомогу жителям Кіровоградщини на прийдешній опалювальний сезон закликають депутати обласної ради голів громад, районних рад, районних державних адміністрацій і депутатів усіх рівнів.
Таке звернення прийняла сесія облради
У зверненні наголошують, що труднощі з опаленням і газопостачанням можуть виникати через терористичні дії держави-агресора. Крім цього багато громадян залишилися без стабільного заробітку.
«…Передбачити у своїх бюджетах кошти на фінансову допомогу на опалення громадянам, які будуть її потребувати, а також розробити перелік відповідних осіб із зазначенням категорії та порядок надання такої допомоги», - йдеться у тексті.
Пропозицію адресують головам територіальних громад, районних рад, райдержадміністрацій і депутатам усіх рівнів Кіровоградської області.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)