День міста у Кропивницькому: святкування з фотозонами та без великого пирога
![](http://fotoinform.net/uploads/news_52739_1.jpg)
Вже завтра у місті Кропивницький відбудеться святкування Дня міста, повідомляє FOTOINFORM.NET
Цього року із-за карантинних заходів День народження нашого міста відбудеться не так, як завжди. Кропивничани в цей день кожного року вже звикли до великих масових заходів біля міськради та взагалі по місту. Кожного року всіх пригощали великим безкоштовним пирогом, але у цьому році його не буде.
Натомість на Театральній площі можна буде поласувати кондитерськими виробами, кавою і прохолоджувальними напоями. Також у Ковалівському парку.відбудуться два фестивалі: «Кава просто неба» і «Смак – фест».Ресторатори будуть продавати свою продукцію лише з собою. Літні майданчики зі столиками не виставлятимуться. «Смачно на всю вулицю» буде і по вулиці Кавалерійській, де пропонуватимуть купити страви національних кухонь світу.
По місту буде організовано багато різноманітних фотозон, де кропивничани зможуть зробити фото на згадку.
Відкриття свята дня міста відбудеться о 10.00 на площі перед міською радою Кропивницького. Тут на містян та гостей обласного центру чекатиме облаштована цікава фотозона, де можна буде признатися в любові рідному місту.
Також містян будуть розважати творчі колективи у Ковалівському парку з 14.00 на сцені літнього майданчика виступлять «Зоряни». На Театральній площі о 15.00 розпочинається Музичний марафон, у парку Перемоги з 16-00 відбудеться концерт «Art Park City». А з 19-00 на площі Героїв Майдану містяни приєднаються до святкового концерту.
.Більше детальніше дивіться у відео ФОТОИНФОРМ за посиланням.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)