Чернівецька область: у будівлі школи сталося загорання
![](http://fotoinform.net/uploads/news_17696_1.jpg)
О 3 год. 21 хв. 1 жовтня у м. Вижниця по вул. Українська, 40, у будівлі школи сталося загорання на горищі на площі близько 400 м2
Будівля трьохповерхова, двохкорпусна (перший корпус розміром 42х23, 1870 року забудови та другий корпус розміром 53х21, 1968 року забудови) у якій навчаються близько 610 учнів. Жертв та постраждалих немає. О 6 год. 56 хв. підрозділами ДСНС пожежу локалізовано. До ліквідації пожежі залучено сім відділень. На місці події працює оперативна група Управління ДСНС у Чернівецькій області, повідомляє сайт ДСНС України.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)