Чернігів: директора школи позбавили волі на три роки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_17879_1.jpg)
Новозаводський районний Суд Чернігова визнав винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 368 Кримінального кодексу України (одержання службовою особою неправомірної вигоди) директора однієї із загальноосвітніх шкіл Чернігова.
Директору призначено покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарчих функцій, строком на два роки та з іспитовим терміном на два роки. Нагадаємо, в грудні 2011 року директор школи, діючи з метою особистого збагачення, вимагала та отримала від жителя Чернігова 2500 доларів США за надання згоди на передачу в оренду частини шкільного приміщення під навчально-виробничий центр.
mvs.gov.ua
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)