Більше 80 старшокласників Олександрійського колегіуму переглянули фільм "Кіборги"
![](http://fotoinform.net/uploads/news_40600_1.jpg)
Сьогодні, за сприяння голови облдержадміністрації, більше 80 учнів старших класів НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа" завітали до кінотеатру "Портал", де переглянули фільм "Кіборги", прем’єра якого відбулася минулого тижня.
Разом із Олександрійськими старшокласниками у "Порталі" побував і перший заступник голови облдержадміністрації.
Перед переглядом фільму Сергій Коваленко звернувся до дітей: "Кіборги" – це історія захисту донецького аеропорту, це фільм про справжніх сучасних героїв-військових, які живуть поряд з нами, яких шанує Україна та для яких захист Батьківщини від агресії – справа честі", - наголосив він.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)