Бібліотекарі допомагають переселенцям інтегруватися в життя на Кіровоградщині
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58245_1.jpg)
Обласна бібліотека для юнацтва імені Маланюка стала учасницею проєкту «ВільноХаб» і допомагає підліткам, що переїхали з областей, де ведуться бойові дії, інтегруватися в життя на Кіровоградщині.
Про це розповіла директор закладу Лариса Савенко.
Вона зазначила, проєкт передбачає не лише підтримку підлітків-переселенців, а й працевлаштування двох внутрішньо переміщених осіб для роботи з ними.
«Ми взяли на роботу Наталію Брит із Київщини та Катерину Шаповал із Донеччини. Дівчата розпочали працювати з серпня та вже встигли провести 13 заходів для дітей і молоді з родин внутрішньо переміщених осіб. Загалом охопили 266 учасників. Головне завдання - це інтеграція підлітків у життя громади, знайомство та налагодження дружніх стосунків. Наталія та Катерина з ним цілком справляються, у них є досвід роботи з дітьми», - розповіла Лариса Савенко.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)