Андрій Райкович: ветерани завжди будуть у центрі уваги
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29219_1.jpg)
Сьогодні, 18 грудня, у Кіровоградській міській раді відбулося чергове засідання міського клубу “Ветеран” під головування очільника міської ветеранської організацій Андрія Зуєва.
У роботі клубу взяв участь міський голова Андрій Райкович, який активно спілкувався з ветеранми у режимі “питання – відповідь”. Людей найбільше цікавили питання соціального захисту, пасажирського обслуговування, надання житлово – комунальних і побутових послуг.
- Ветерани завжди будуть у центрі уваги міської влади, - запевнив міський голова. – Ми маємо на меті побудувати життя у Кіровограді таким чином, щоб зручно було всім, у тому числі тим, хто віддав роки життя на розбудову рідного міста. У наступному році ми плануємо реалізувати низку масштабних проектів, які покликані допомогти тим, кому сьогодні найважче – пенсіонерам, пільговим категоріям громадян.
Один з таких проектів – “Соціальна картка”, стартує у Кіровограді вже 25 грудня, відзначив Андрій Райкович. До цього часу через управління соціального захисту соціально – незахищеним мешканцям міста будуть роздані спеціальні Соціальні картки, які дадуть право на знижку при купівлі товарів у торгівельних точках партнерів проекту.
Поки що цей соціальний проект підтримали два підприємства, повідомив міський голова - це мережа магазинів Фірми “Ятрань” і торгівельна мережа “Копілка”. Але, висловив переконанння Андрій Райкович, нас обов’язково підтримають і інші представники соціально – відповідального бізнесу, у тому числі власники аптек і сфера побутового обслуговування.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)