Андрій Райкович представив свого радника з питань безпеки у Кіровограді
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30868_1.jpg)
Сьогодні, 13 квітня, міський голова Андрій Райкович представив керівникам виконавчих органів міської ради свого радника з питань безпеки у місті і співпраці із силовими структурами.
Від сьогоднішнього дня питаннями реалізації у Кіровограді важливих програм “Безпечне місто” і “Антитерор” опікуватиметься полковник СБУ у відставці Олександр Васильович Храпак.
- На Вас покладається відповідальне завдання, - відзначив Андрій Райкович, звертаючись до свого радника. – Кіровоградці очікують безпечного життя у своєму місті. Життя, позбавленого остраху, що на вулицях Кіровограда можна бути побитим, пограбованим, потрапити в зону дії теракту.
Міська рада підкріпила заходи двох програм суттєвим фінасовим ресурсом – близько 8 мільйонів гривень. Тож ефективне використання бюджетних коштів теж буде у сфері відповідальності новопризначеного радника.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)