Андрій Балонь відкрив новорічну ялинку для дітей Кіровоградщини
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50477_1.jpg)
Голова Кіровоградської ОДА Андрій Балонь разом із головою обласної ради Олександром Чорноіваненком відкрили новорічну ялинку для дітей.
Новорічні ранки напередодні свят упродовж двох днів будуть проходити в обласній філармонії. За цей час у них візьмуть участь понад дві тисячі дітей з Кіровоградщини! Це і діти-сироти, і діти, позбавлені батьківського піклування, і діти учасників АТО та операції Об’єднаних сил. Також до святкувань долучаться і обдаровані діти області.
«Переглядаючи виставу, ще раз переконався, якими талановитими є наші діти. Вони – найбільший скарб, який існує у світі. І сьогоднішнє свято лише це підтверджує!», – відзначив Андрій Балонь.
У святковій програмі – новорічні ігри, конкурси, вікторини та мюзикл «Таємниця четвертого королівства» від вихованців обласного ДЮЦу, а також солодкі подарунки від обласної державної адміністрації та обласної ради.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)