Аграрії Кіровоградщини потужно працюють на продовольчу безпеку України
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58262_1.jpg)
Аграрії Кіровоградщини є однією з ключових складових продовольчої безпеки України.
Господарства регіону зібрали 2 мільйони ранніх зернових і вже готуються до збору врожаю пізніх зернових культур - соняшника та кукурудзи. Разом із тим фермери розпочали сіяти озимий ріпак. Про це повідомив перший заступник голови обласної ради Юрій Семенюк у рамках заходів до Дня поля сьогодні, 8 вересня.
«На вас, аграріях, лежить велика відповідальність – продовольча безпека країни, її економічне функціонування. У зборі ранніх зернових ви мали гарні результати, бажаю примножити їх при покосі соняшника та кукурудзи. Нехай погода сприяє! Дякую кожному працівнику сільського господарства за тяжку і безперебійну роботу, миру нам усім!», – зазначив Юрій Семенюк.
Нагадаємо, День поля відзначається щорічно на початку вересня. Цьогоріч аграрії присвятили захід темі вирощування зернових, зернобобових і технічних культур за умов різкоконтинентального клімату.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)