Абияк не вийде, треба негайно виправляти ситуацію, - Андрій Райкович
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29019_1.jpg)
Кіровоградський міський голова Андрій Райкович виконання кожного свого доручення тримає на особистому контролі. Він перевірив, як комунальники впоралися із завданням привести до ладу козирок в одному з під’їздів на вулиці Жовтневої Революції. Як з’ясувалося, зробили абияк, тепер доведеться переробляти.
Із проханням зміцнити цей козирок мешканці зверталися до Андрія Райковича ще під час його передвиборчої кампанії. І це не просто забаганка – плита над входом у під’їзд тримається на «чесному слові», між нею та стіною будинку утворилася велика щілина, а опори потребують укріплення. У перші ж дні керування містом Андрій Райкович, пам’ятаючи прохання виборців, доручив комунальників зміцнити цю конструкцію. Комунальники ж завдання зрозуміли «по-своєму».
- Не можна сказати, що вони нічого не зробили – залили асфальтом вхідну площадку до під’їзду, встановили сходи, - каже мешканка будинку Наталія Щерева. - Але з плитою так нічого і не зробили.
І дійсно, під час інспектування міський голова та журналісти побачили, що плита так і залишається в аварійному стані.
- Абияк не вийде, треба негайно виправляти ситуацію, - підкреслив міський голова. – Працівники ЖЕО мають розпочати роботи вже сьогодні, адже йдеться про безпеку мешканців будинку.
Цього ж дня Андрій Райкович перевірив, як виконується його розпорядження щодо прибирання в місті в рамках тижневика благоустрою у мікрорайоні Ковалівки. У багатьох дворах було чисто. Але біля школи № 20 все ж не настільки, як має бути біля навчального закладу. Крім того, міський голова звернув увагу на недоліки під час асфальтування внутрішньодворових територій й доручив підлеглим негайно їх усунути.
Найбільше зауважень у міського голови було щодо скверу навпроти міського управління внутрішніх справ на вулиці Жовтневої Революції. Тут і папір, і упаковки, і незібране листя, і гілля. Ця територія – у розпорядженні приватних власників. І вони, схоже, забули, що зобов’язані її утримувати в належному стані. Як і служби, які б могли спрямувати сюди безробітних, котрих можна було б задіяти у громадських роботах.
Керівники виконавчих органів міської ради вже отримали відповідні доручення. І вони розуміють – абияк зробити вже не вийде
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)