На Кіровоградщині під час гасіння пожежі врятували чоловіка (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58323_1.jpg)
18 вересня о 05:10 до Служби порятунку надійшло повідомлення про займання по вул. Береговій м. Мала Виска. На момент прибуття пожежно-рятувального підрозділу горіло 10 м2 речей домашнього вжитку в одній із кімнат житлового будинку.
Під час гасіння пожежі вогнеборці врятували чоловіка 1975 р.н. О 05:36 пожежу було локалізовано та о 06:00 – ліквідовано силами бійців 23-ї Державної пожежно-рятувальної частини.
Причина пожежі встановлюється фахівцями.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)