Кропивницький: у мікрорайоні Катранівка відбувся рейд (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58288_1.jpg)
Працівники ГУ ДСНС у Кіровоградській області провели роз’яснювальну роботу у багатолюдних місцях та біля закладів торгівлі у мікрорайоні Катранівка м. Кропивницький.
Рятувальники, спілкуючись з перехожими та відвідувачами магазинів, закликали не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та ходити до укриттів. Перебуваючи у громадських місцях, під час сигналу «Увага! Всім!» необхідно слухати та виконувати вказівки адміністрації установи, - наполягали надзвичайники.
Крім того, кропивничанам пояснили, як поводитись у випадку виявлення різних боєприпасів та куди повідомляти про знахідку.
У ході профілактичного відпрацювання було розповсюджено листівки із застереженнями та правилами безпеки, у тому числі – пожежної безпеки у побуті та на відкритій території.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)