У Кропивницькому зустріли ще одну групу вимушених переселенців з Донбасу (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58276_1.jpg)
Війна продовжує свою руйнівну справу: через постійні обстріли жителі Донеччини змушені шукати прихистку за кордоном або у більш спокійних регіонах України. Сьогодні у Кропивницькому зустрічали чергову групу евакуйованих, що прибули потягом з Покровська.
Представники влади, волонтери, медики, рятувальники та психологи ГУ ДСНС у Кіровоградській області забезпечили прибулим усі необхідні умови для оформлення документів, соціальних виплат, відпочинку та психоемоційного розвантаження. Допомогли перенести речі, дістатись до автобусів маломобільним громадянам, жінкам з дітьми та стареньким, а також пригостили гарячим чаєм з польової кухні та бутербродами. Після короткого перепочинку евакуйованих організовано перевезли у громади, де для них уже приготоване житло.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)