Кіровоградщина продовжує приймати біженців із Донбасу (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58248_1.jpg)
Цієї ночі до Кропивницького прибула чергова група евакуйованих з Донеччини, які рятуючись від ворожих обстрілів та постійних бомбардувань, змушені були залишити свої домівки.
Більшість – жінки, діти, старенькі, хворі та маломобільні громадяни. Психологи і рятувальники ГУ ДСНС у Кіровоградській області безпосередньо на пероні вокзалу допомагали людям перенести речі, домашніх тварин. Людям похилого віку та особам з обмеженими фізичними можливостями, які не могли пересуватися без сторонньої допомоги, рятувальники допомагали дістатись наметів для відпочинку, автобусів чи автомобілів швидкої допомоги. Психологи Служби порятунку працювали з дітьми і дорослими, які потребували психологічної підтримки.
Далі донеччан організовано перевезли до місць проживання, визначених обласною адміністрацією.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)