В кропивницькій бібліотеці через казку навчають дітей дорожнім правилам
![](http://fotoinform.net/uploads/news_53192_1.jpg)
З 12 по 18 листопада в Україні проходить другий етап всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху.
До цієї події бібліотекарі філії №21 для дітей м. Кропивницького записали аудіоказку для своїх найменших читачів. Так бібліотекарі спробували заохотити дітей вивчити основні правила поведінки
на вулицях міста. Цю казку можна прослухати разом з батьками або друзями в бібліотеці а, також, дистанційно: на сторінках книгозбірні в соцмережах на YouTube.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)