У Кропивницькому бібліотекарі відкрили виставку-переосмислення
![](http://fotoinform.net/uploads/news_53193_1.jpg)
У бібліотеці-філії №5 користувачів зустріла нова виставка-переосмислення «Рівні права і можливості для чоловіків і жінок».
Мабуть з дитинства ми всі мріяли бути щасливими. Але, щоб досягти омріяного щастя і займатися тим, до чого лежить душа і є хист, ми повинні мати рівні можливості для навчання, лікування, створення сім'ї, здобуття професії, отримання цікавої і добре оплачуваної роботи, незалежно від того, якої ви статі – хлопець чи дівчина. Сьогодні дедалі частіше ми чуємо слова: гендер, гендерна рівність. Зміст цих висловів розкриває виставка.
Окрім спеціальної літератури (наприклад, книга «Чому не варто боятися фемінізму» Тамари Марценюк), на виставці представлені художні твори відомих авторок, яких «звинувачували» у фемінізмі.
Література з виставки допомогла дізнатися читачам про людей і організації, які нині працюють в Україні задля забезпечення рівних прав громадян незалежно від статі.
Детальніша інформація про захід на сайті
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)