За минулу добу на Кіровоградщині провели 5169 щеплень від COVID-19
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56263_1.jpg)
На Кіровоградщині протягом минулої доби, 25 жовтня, зробили 5687 щеплень від COVID-19.
Як повідомили в департаменті охорони здоров’я ОДА, у центрах масової вакцинації населення провели 1434 щеплення. Також вакцинацію отримали 151 працівник освіти та 1322 пенсіонери, з них 53 – на території поштових відділень.
Імунізацію населення проводили вакцинами Covishield, CoronaVac, AstraZeneca.
На території області працювали: 121 пункт щеплення, 13 мобільних бригад та 10 центрів масової вакцинації населення. Також щеплення проводилися у 31 відділенні «Укрпошти».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)