У Кропивницькому запрацював додатковий центр вакцинації
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56254_1.jpg)
Запрацював додатковий Центр вакцинації на базі Донецького медуніверситету
У Кропивницькому запрацював додатковий Центр масової вакцинації населення від COVID-19. Центр розгорнули на базі приміщення Донецького медичного університету, за адресою: вул. Велика Перспективна, буд 1.
Графік роботи: щодня з 09.00 до 17.00.
Для отримання щеплення необхідно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код.
Нагадаємо, наразі вакцинуватися від коронавірусу можна також у постійних пунктах вакцинації, приміщенні Кропивницької міської ради (графік роботи: 9.00-17.00) та ТЦ "ЕПІЦЕНТР" (графік роботи: 9.00-20.00).
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)