На Кіровоградщині з 1 вересня 26 учнів захворіло на коронавірус
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56091_1.jpg)
Сьогодні, 4 жовтня, під головуванням очільниці Кіровоградської ОДА Марії Чорної відбулась щотижнева нарада на якій обговорили епідемічну ситуацію з COVID-19 в області.
За словами головної санітарної лікарки області Надії Оперчук, усього на Кіровоградщині з 1 вересня зареєстровано 26 учнів хворих на коронавірус та 19 працівників освітніх закладів.
На самоізоляції знаходяться 227 учнів та 12 працівників освітніх закладів.
«Єдиним надійним захистом від коронавірусної інфекції є вакцинація. Я розумію, що навколо цієї теми точиться багато безпідставних дискусій та міфів. Учителі – це люди-інтелектуали, які не мають вірити в антивакцинальні теорії, а повинні проявити відповідальність, адже чи буде відбуватись навчальний процес у звичному режимі – залежить лише від них», - акцентувала Марія Чорна.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)