На Кіровоградщині призупинено освітній процес
![](http://fotoinform.net/uploads/news_53839_1.jpg)
З огляду на посилений карантин, освітній процес на базі шкіл, училищ, вишів області призупинений до 24 січня включно. Про це нагадала директорка департаменту освіти і науки Кіровоградської ОДА Ельза Лещенко.
«На період дії посилених карантинних обмежень, відвідування закладів освіти, окрім дитячих садків, призупинене. Учні шкіл області перебувають на дистанційному навчанні (51%) та на канікулах (49%). У МОЗ наголошують, освітній процес онлайн позитивно впливає на ефективність протиепідемічних заходів», - зазначила Ельза Лещенко.
Як повідомила головна санітарна лікарка області Надія Оперчук, на Кіровоградщині з початку навчального року на COVID-19 захворіли 276 дітей. Зараз 101 дитина продовжує лікування, 171 одужала. «На жаль, маємо чотири летальні випадки», – додала Надія Оперчук.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)