На Кіровоградщині тривають перевірки виборчих дільниць
![](http://fotoinform.net/uploads/news_47703_1.jpg)
Інспектори підпорядкованих Управлінню підрозділів продовжують перевіряти об’єкти, де будуть розміщені виборчі дільниці, головну увагу акцентуючи на таких ключових моментах: стан евакуаційних шляхів та їх відповідність вимогам правил пожежної безпеки; наявність первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників) у нормативній кількості та дані про проведення їх своєчасного технічного обслуговування; стан електромережі та електрообладнання у будівлі та дані про проведення замірів опору ізоляції; стан систем та приладів опалення, особливо пічного (за наявності на об’єкті).
Також разом із перевірками відбуваються тактичні навчання місцевих пожежно-рятувальних підрозділів із відпрацюванням карток пожежогасіння цих об’єктів.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)