Червень 01, 2009 |
Стрічка |
Переглядів: 1348 |
Коментарі: 0
Вихованці закладу переглянули показові виступи працівників пожежно-рятувальної служби, під час яких змогли ближче ознайомитися з пожежною технікою та рятувальним обладнанням, їх технічними можливостями. Згодом взяли участь і у конкурсній програмі: дітям довелося пригадати багато важливої інформації, яка може в будь-яку життєву хвилину стати їм у нагоді. Зокрема, як правильно себе поводити, коли ви відчули у квартирі запах газу, що треба робити у разі виникнення пожежі, як попередити виникнення харчових отруєнь та ще ряд відповідей на запитання працівників служби порятунку надали маленькі учасники акції.
![На Кіровоградщині рятувальники МНС роз’яснювали правила безпеки вихованцям школи-інтернат](http://fotka.kr.ua/news/wp-content/uploads/2009/06/5.jpg)
На «ура» діти сприйняли й пожежний автомобіль, який з включеною сиреною їхав до місця умовної пожежі. Мали можливість учасники акції потренувати і м’язи у таких конкурсах як «Бойовка», «Протигаз» та «Влуч у ціль».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube,
ТЕЛЕГРАМ
та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.