Мешканець областного центру обікрав дачну ділянку 76-річної пенсіонерки

Працівники Кіровського відділу міліції викрили у скоєнні злочину 39-річного жителя обласного центру. Про це Інтернет-виданню «FotoInform» повідомили у ВЗГ УМВС Кіровоградської області
Зловмисник підозрюється у викраденні із території дачної ділянки 76-річної кіровоградки двох металевих труб, трьох жолобів та двох арматур. За цим фактом порушено кримінальну справу. Стосовно підозрюваного обрану міру запобіжного заходу – підписка про невиїзд.
Натисніть посилання щоб приєднатися до ⭐️Партнерської програми Temu⭐️
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.

Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.


