У Кропивницькому встановлять пам’ятну дошку загиблому лікарю-захиснику

Червень 24, 2025 | Новини | Переглядів: 1373 | Коментарі: 0

Рішення про встановлення пам’ятної дошки на честь загиблого захисника України Сергія Гриценка прийняли члени виконавчого комітету Кропивницької міської ради на своєму засіданні, що відбулося під головуванням секретаря міської ради Олега Колюки сьогодні, 24 червня.

Інформаційну дошку на честь лікаря-захисника Сергія Гриценка, який загинув захищаючи свободу і незалежність України, розмістять на фасаді головного корпусу комунального некомерційного підприємства “Обласна клінічна дитяча лікарня Кіровоградської обласної ради”.

Нагадаємо, Сергій Гриценко - лікар ортопед-травматолог дитячий, лейтенант медичної служби, героїчно загинув 13 червня 2023 року під час штурмових дій біля населеного пункту Велика Новосілка Волноваського району Донецької області. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

джерело

Натисніть посилання  щоб приєднатися до ⭐️Партнерської програми Temu⭐️


ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.

Hostpro




Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
hit.ua: сейчас на сайте, посетителей и просмотров за сегодня