Громадськість та бізнес готові допомогти українській владі оновити тендерну документацію як того вимагають зміни до закону про держзакупівлі
Громадське Партнерство «За доброчесні державні закупівлі» та представники бізнесу мають намір допомогти Міністерству економічного розвитку та торгівлі України оновити форми та робочу документацію, що стосується процедури проведення в Україні державних закупівель.
За словами представника секретаріату Партнерства «За доброчесні державні закупівлі» Олексія Хмари, Міністерство економічного розвитку та торгівлі визначено уповноваженим органом у сфері державних закупівель. Це означає, що саме воно встановлюватиме правила гри і процедуру для учасників закупівель на підставі діючого законодавства. Враховуючи те, що внесення змін до тендерного законодавства та саме ухвалення закону № 3681-VI (законопроект №7532) набуло широкого резонансу у суспільстві, Міністерство економічного розвитку та торгівлі України в особі профільного департаменту запропонувало громадськості допомогти в оновленні тендерної документації. Зразки на сьогодні діючих робочих форм можна знайти за посиланням http://me.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=150449&cat_id=116916.
«Оскільки Партнерство «За доброчесні державні закупівлі» переймається темою державних закупівель і виступає за мінімізацію корупційних ризиків при їх проведенні, було вирішено надати допомогу органам влади та ініціювати процес збору пропозицій щодо оновлення форм та робочої документації, яка стосується проведення в Україні тендерів», - підкреслив Олексій Хмара. – «І сьогодні Партнерство звертається до зацікавленої громадськості та експертів надсилати свої пропозиції до змісту оновленої тендерної документації».
Ваші пропозиції чекають на електронну адресу Секретаріату Партнерства «За доброчесні державні закупівлі» tender@toro.org.ua.
Довідково: Партнерство є постійно діючим об’єднанням неурядових організацій, засобів масової інформації, бізнес-організацій, аналітичних центрів та індивідуальних членів. Метою Партнерства є сприяння підвищенню загального рівня прозорості та доброчесності державних закупівель в Україні через запровадження постійнодіючого громадського контролю за їх перебігом. Пріоритети діяльності Партнерства:
· сприяння посиленню загальної спроможності громадянського суспільства здійснювати ефективний громадський контроль за державними закупівлями в Україні;
· публічний тиск та громадський контроль за державними закупівлями, зокрема щодо дотримання в них принципів доброчесності, конкурентності та відкритості;
· інформування громадськості про реальну ціну неефективних державних закупівель;
· участь у реформуванні тендерного законодавства України.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.