You can help our site. Thanks in advance for your help - donate - Click -

Кіровоградці стали Чемпіонами Кубку світу (фото)

Грудень 18, 2013 | Спорт | Переглядів: 2019 | Коментарі: 0

Відбувся Кубок світу з пауерліфтингу за версією федерації WPA, де Кіровоградську команду представляли спортсмени: Кондратенко Сергій у категорії – відкрита категорія від 24-39 років та Шкатула Микола – мастерс: від 55-59 років.

Наші спортсмени, кожен у своїй ваговій категорії стали Чемпіонами Кубку світу. За програмою: жим штанги лежачі, Кондратенко Сергій у ваговій категорію – 100кг. зумів підняти вагу – 200кг. А Шкатула Миколай серед ветеранів спорту у ваговій категорії – 90кг. підняв вагу – 155кг.
Свій річний старт та тренування Микола Шкатула розпочав у атлетичному залі центру дитячої та юнацької творчості «Центр-Юність», що у селищі Новому, під керівництвом МС СРСР з важкої атлетики – Михайлова М.А. і у квітні місяця 2013 року на чемпіонаті Україна за версією федерації – AWPC, посів 1 місце – 140кг. жив штанги лежачі.
На чемпіонаті СНГ за версією федерації –RAW -100% жим штанги лежачі у ваговій категорії 90кг. посів 1 місце – 145кг.
У вересні на чемпіонаті Європи посів 1 місце за версією федерації УБФП – 145кг.
І перед Кубком світу у жовтні місяці в м. Кривий Ріг на Кубок України посів 1 місце – 152,5кг.
Колектив ЦДЮТ «Центр-Юність» бажає Миколі Андрійовичу Шкатулі подальшого спортивного росту та дякує йому за патріотичне виховання підростаючого покоління.