Кіровоградська «Зірка» (U-15) - переможниця першої ліги
![](http://fotoinform.net/uploads/news_21601_1.jpg)
Відбулися вирішальні матчі фінального турніру першої ліги дитячо-юнацької футбольної ліги України серед команд U-15.
«Зірка» (U-15) (тренер Андрій Антонов) у фінальному матчі переміг «Говерлу». На початку зустрічі після подачі зі штрафного Михайло Боздаган’ян ударом головою відкрив рахунок. Через 10 хвилин команда з Ужгороду зрівняла рахунок. До завершення основного часу зустрічі жодній з команд більше забити не вдалося, хоча кожна з них мала моменти. А в серії післяматчевих пенальті сильнішою була кіровоградська команда.
В матчі за третє місце «Херсон-47-ДЮСШ-3» здолав «Барсу» - 3:2.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)