Всі йдуть на карантин: у Кропивницькому призупинено навчання в усіх освітніх закладах
![](http://fotoinform.net/uploads/news_51016_1.jpg)
Сьогодні, ввечері,11 березня, у міській раді Кропивницького продовжилось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Зважаючи на рекомендації Кабінету міністрів та з метою запобігання поширення будь-яких вірусних інфекцій, рішенням комісії вирішено ввести карантин, та припинити навчання в усіх освітніх закладах міста, дошкільних навчальних закладах Кропивницького. Також члени комісії настійливо рекомендують містянам утриматись від проведення будь — яких масових заходів!
- Я хочу загострити увагу всіх містян, що коронавірусу в місті немає! Як і перевищення епідпорогу. Ці заходи — суто упереджувальні!, - наголосила начальниця управління освіти Лариса Костенко. - Ми просимо з розумінням поставитись до прийнятого рішення, не чинити паніки!
За інформацією Лариси Костенко карантин триватиме з 12 березня по 3 квітня включно.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)