Відзнаками «За заслуги» будуть нагороджені двоє кіровоградських учасників АТО
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30544_1.jpg)
Кіровоградські військовослужбовці, учасники антитерористичної операції на сході України, герої бойових дій у Дебальцевому отримають відзнаки виконавчого комітету Кіровоградської міської ради “За заслуги” ІІ ступеня.
Відповідно до прийнятого сьогодні, 22 березня, рішення виконкому, високі відзнаки будуть вручені солдату, водію інженерно-саперного взводу військової частини – польова пошта В2603, учаснику бойових дій Данільченку Ярославу Валерійовичу та молодшому сержанту, начальнику контрольно-технічного пункту В2603, учаснику бойових дій Швецю Анатолію Антоновичу за мужність і героїзм, виявлені під час виконання військового обов’язку, особистий внесок у забезпечення цілісності та недоторканності суверенної території Української держави, вірність військовій присязі.
Нагородження відзнаками виконавчого комітету Кіровоградської міської ради “За заслуги” буде проведене в урочистій обстановці.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)