В Олександрівському районі завершують облаштування спортивного майданчика
![](http://fotoinform.net/uploads/news_44284_1.jpg)
3 липня голова Олександрівської райдержадміністрації Ольга Борота разом з першим заступником Анатолієм Каражбеєм та начальником відділу молоді та спорту райдержадміністрації Юрієм Яровим побували у Красносільській ЗШ І-ІІІ ступенів КЗ “Красносільське НВО”, де виходить на завершальну стадію робота з облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям.
Роботи проводяться за рахунок коштів районного бюджету та бюджету Красносільскої сільської ради, а також спонсорської допомоги ФГ “Сокіл”, ФГ “Москаленка” та ФГ “Київська Русь”, ТДВ “Цибулівське ХПП”.
За інформацією веб-сайту Олександрівської РДА
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)