У школах Кропивницького 2,5 рази підняли вартість сніданків
![](http://fotoinform.net/uploads/news_32635_1.jpg)
Учні 1-4 класів у загальноосвітніх школах Кропивницького снідатимуть краще. Рішення про збільшення вартості харчування одного школяра прийням виконавчий комітет міської ради вчора, 23 серпня.
Відповідно до прийнятого рішення, на одного учня з 1 вересня 2016 року буде виділятися 7 гривень, що на дві гривні більше, ніж у минулому році. Для цього у міському бюджеті передбачається на організацію дитячого харчування додатково 1,2 мільйона гривень.
- Загалом ми у 2,5 рази підняли вартість сніданків у школах Кропивницького у порівнянні з 2014 – 2015 навчальним роком, - відзначив міський голова Андрій Райкович. – При цьому сніданки за рахунок бюджетних коштів отримують всі учні початкових класів у всіх школах обласного центру.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)